Безкоштовна доставка Новою поштою при замовленні від 1500 гривень!

Обмін без проблем!

Боїтеся, що не підійде розмір? Переживаєте, як виглядатиме на Вас білизна? Сумніватися щодо кольору? Геть усі страхи та сумніви "Обмін без проблем" вирішить усі проблеми.

Протягом одного дня, після отримання замовлення у Вас є можливість обміняти замовлений товар  на розмір більше або менше (якщо проблема в розмірі) або взагалі обміняти комплект на інший.

Обмін на товари належної якості здійснюється:

  • якщо він не використовувався;

  • збережено товарний вигляд, немає плям, зачіпок, заломів, вм'ятин та відсутні сліди носіння білизни;

  • збережена цілісність оригінальної упаковка та закріпленні бірки.

Згідно із законом, ми не маємо право робити обмін нижньої білизни навіть належної якості. Але ми йдемо назустріч покупцеві та робимо це. При цьому обов'язково перевіряємо отримані товари і тільки коли переконаємося, що вони примірялися згідно з правилами і не зіпсувалися, повертаємо на продаж. Робити покупки в нашому магазині не лише легко, але й без ризиків для Вас.

*доставку при обміні повністю оплачує покупець.

Обміну не підлягають товари наступної категорії: панчохи, колготки, тоді-комбінезони та спокусливі сукні деяких видів.
 

Обмінювати товари, що не підійшли, легко і просто: для цього Вам потрібно лише зателефонувати менеджеру нашого магазину тел. 098 517 79 63

Якщо у Вас залишилися питання про те, як у нашому магазині діє функція "Обмін без проблем" Ви можете задати їх за телефоном 098 517 79 63 або написавши нам у Вайбер 098 517 79 63

*обмін товару займає від 3 до 7 днів.

Повернення немає. Ми можемо лише обміняти товар на інший товар.